powrót do kategorii

Model CPG1200

Manometr cyfrowy
powrót do kategorii

Model CPG1200

Manometr cyfrowy
Wykonania standardowe 

 

Zastosowanie

  • Próba ciśnieniowa hydrostatyczna
  • Testy na rozerwanie
  • Pomiar szczelności
  • Ustawianie punktów przełączania na presostatach
  • Analiza ciśnień procesowych

Specjalne właściwości

  • Ustawianie i sprawdzanie ciśnień roboczych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek
  • Prosta transmisja danych - przez USB i Bluetooth®
  • Do użytku mobilnego i stacjonarnej pracy ciągłej

Opis

Zasilany bateryjnie i bardzo solidnie zbudowany manometr cyfrowy model CPG1200 został zaprojektowany specjalnie do zastosowań mobilnych. Zakresy do -1 .. 1,000 bar [-14.5 .. 15,000 psi] (ciśnienie manometryczne) charakteryzują się dokładnością do 0.25 % FS.

Sprawdzanie i ustawianie ciśnienia roboczego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek

Urządzenie jest dostępne z najbardziej popularnymi przyłączami procesowymi i upraszcza pracę dzięki rejestratorowi danych z maksymalnie 1 milionem punktów danych i funkcją min./max.
W praktyce szybkie i proste testowanie minimalizuje również ryzyko przestojów w produkcji z powodu krytycznych wartości ciśnienia w procesie - dzięki wersji iskrobezpiecznej Ex również we wrażliwych obszarach przemysłu naftowego i gazowego.

Prosta transmisja danych - przez USB i Bluetooth®

Model CPG1200 jest wyposażony w interfejs Micro-USB do prostej i odpornej na zakłócenia transmisji danych - i może być opcjonalnie rozszerzony o Bluetooth® do komunikacji bezprzewodowej.

Do użytku mobilnego i stacjonarnej pracy ciągłej

Aby zapewnić wczesne wykrycie krytycznych zmian ciśnienia podczas transportu, CPG1200 stale rejestruje wartości i w razie potrzeby wysyła alarm. Tymczasowe monitorowanie nie stanowi problemu dzięki rejestratorowi danych i pracy na baterii. Tryb oszczędzania energii i zmienna szybkość pomiaru pozwalają na czas pracy do 4000 godzin bez wymiany baterii. Wskaźnik stanu baterii pokazuje, kiedy konieczna jest jej wymiana. Dzięki zasilaniu przez interfejs USB, CPG1200 jest również niezawodnym rozwiązaniem do pracy stacjonarnej.